كانتينرهاي دنياي ماموت

_

دنياي ماموت پس از تكمیل زنجیره ارزش خدمات در حوزه ساختمانی و حمل و نقل جاده‌ای، گام بزرگ دیگری را جهت رفع نیازمندی‌های صنعت حمل و نقل دریایی برداشت و امروزه با تولید كانتینرهای دریایی در ابعاد مختلف به عنوان تنها تولیدكننده كانتینر با استانداردهای جهانی در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود كه كانتینرهای تولیدی آن قابلیت بارگیری در كشتی‌های خطوط كشتیرانی معتبر دنیا و تردد در آب‌های بین المللی را دارند.
کانتینرها محفظه‌هايي فلزي هستند که به صورت استاندارد و به منظور ذخيره سازي كالا و استفاده در صنعت حمل و نقل بار به صورت زميني يا دريايي، طراحی و ساخته مي‌شوند.
حالت جعبه مانند کانتینرها، دسته‌ها و گیره‌هایی که حین تولید كانتينرها روی آن تعبیه می‌شوند، باعث شده که جايگزين بسيار مناسبي براي جعبه‌های پلاستیکی یا آهنی باشند و نهايتا باعث سهولت بیشتر در حمل و نقل‌های داخلي يا بین الملل شده‌اند.

انواع كانتينر

_

به صورت كلي کانتینرهاي حمل دريايي از نظر اندازه به کانتینرهای ۲۰ فوت و ۴۰ فوت تقسیم بندي می‌شوند، البته ممکن است که اندازه‌های کوچکتر یا بزرگتر نیز داشته باشند.

کانتینرها از نظر شکل بدنه نیز تقسیم بندی‌هایی را مانند اين موارد شامل مي‌شوند:

کانتینرهای کفه‌ای که از دو دیواره تشکیل شده‌اند، کانتینرهای بدون سقف، کانتینرهای دو در، كانتينرهاي بغل باز یا Open Side. از آنجا كه حمل و نقل ایمن کالا در درياها، یکی از مهم ترین تضمین‌های سلامت عملیات و اطمینان از انجام کار هستند، وابسته به نوع كالا و احتمالات ناشی از آسیب‌های حین حمل و نقل، اهمیت حمل و نقل ایمن و اصولی، بیش از پیش خودنمایی می‌کند.

_

مشتريان ما

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_
_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.