_

كانكس‌هاي حفاري دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

با توجه به شرایط خاص و نامساعد محل استقرار چاه‌هاي نفتي و گاز كه گاها در مناطق صعب العبور در خشكي و يا در سكوهاي مستقر در دريا قرار دارند، نياز به كانكس‌هايي مي‌باشد كه مطابق با استانداردهاي خاص جهاني توليد شوند تا بيشترين استقامت ممكن را در شرايط خاص آب و هوايي، عوامل خطر زا و … در محيط دكل‌هاي نفتي را داشته باشند. لذا ساختار كلي، استراكچر، مشخصات فني و تكنولوژيك اين نوع كانكس‌ها با كانكس‌هاي مرسوم بسيار متفاوت و مقاو‌م‌تر مي‌باشد.

كانكس‌هاي استاندارد اردوگاهي مستقر در سايت دكل‌هاي نفتي حفاري، شامل موارد زير مي‌باشند : كانكس رئيس چاه، نماينده شركت، مسئول كمپ، كانكس خواب 8 و 12 نفره، كانكس 4 خوابه مخصوص ميهمان، كانكس سالن ورزشي، كانكس زمين شناسي، سرويس بهداشتي، آشپزخانه، غذاخوري، نمازخانه، حراست و كانكس‌هاي خاص

كانكس‌هاي حفاري، از توليدات خاص ماموت مي‌باشد كه با توجه به لزوم رعايت استانداردهاي ويژه و رسيدن به بالاترين كيفيت، پروسه توليد بسيار متفاوتي را مي‌گذراند. در ابتدا متناسب با خواسته‌هاي مشتريان، طراحي و محاسبات فني كانكس براساس استانداردها و مقررات ملي ساختمان صورت مي‌گيرد، سپس به منظور ساخت و تامين مواد اوليه مورد نياز، نقشه‌هاي دقيق توليدي و مدارك فني مورد نياز تهيه و تدوين مي‌گردد و متعاقبا به واحدهاي برنامه ريزي و توليد ارسال مي‌شود.

واحد برنامه‌ريزي براساس نقشه‌ها و مدارك فني ارائه شده اقدام به تهيه و ارسال تمامي ملزومات كه داراي گواهينامه‌هاي لازم و تائيد شده توسط واحد كنترل كيفيت هستند، مي‌نمايد و ساخت محصول براساس نقشه‌ها و مدارك فني ارائه شده واحد مهندسي و مطابق با استانداردهاي روز دنيا، توسط واحد توليد انجام مي‌گردد.

 دنیای ماموت مفتخر است با بهره‌گيري از دانش تيم فني، مهندسي متبحر خود و با در اختيار داشتن آخرين تكنولوژي‌هاي مرتبط روز دنيا، توانسته است با رعايت استانداردهاي ساخت ANSI آمريكا و CE اروپا در تمامي وندور ليست‌هاي شركت هاي نفت، گاز، پتروشيمي و شركت‌هاي تابعه نفتي قرار گيرد و با در اختيار داشتن درخشان‌ترين رزومه در اين صنعت، مورد تائيد صالحيت پيمانكاري قرار گيرد.

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.