_

كانكس‌هاي نگهباني دنياي ماموت

_

استفاده از اتاقک‌هاي نگهبانی، از زمان‌های قديم با كاربري‌هاي مختلف نگهبانی‌های محله، پلیس، ورودی مجموعه‌ها و کارخانجات مختلف رايج بوده است و عليرغم استفاده از سيستم‌هاي مانيتورينگ هوشمند، كماكان ترجيح بر اين است كه وظيفه اصلي توسط نگهبان انجام شود. کیوسک‌های نگهباني و حراستی، سازه‌های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکت‌ها، پارکینگ‌ها یا گاها محله‌ها نصب می‌شود و محل استقرار نگهبان برای وظايف کنترلي در مجموعه می‌باشد.
متناسب با كارآيي مورد انتظار و همچين تعداد پرسنلي كه ميبايست امور كنترلي را به دست بگيرند، كيوسك‌هاي نگهباني ماموت با ابعادي متفاوت توليد مي‌شوند.

کانکس‌های حراست و نگهبانی می‌بایست دارای ویژگی‌های خاصی بوده تا به خوبی به عملکرد تیم حراست یا شخص نگهبان مطابقت داشته باشد که ما در بخش طراحی سازه‌های نگهبانی ماموت تلاش می‌کنیم همواره این ویژگی‌ها را در طرح‌های مختلف رعایت و ارتقاء دهیم.

مهم‌ترین شاخصه‌ها و ویژگی‌های یک کانکس نگهباني در دنياي ماموت عبارتند از :

1) بهره بردن از بهترين مشخصات فنی با هدف افزايش مقاومت سازه كه نهايتا به طول عمر بالاي كانكس بيانجامد.
2) طراحي و ساخت محصولي كه متناسب با بستر و اقلیم  استقرار كانكس، عایق حرارتی ايده آلي باشد.
3) طراحي صحيح با هدف ایجاد یک منشور دید مناسب با كمترين نقطه كور به محدوده تحت مسئولیت نگهبان
4) بهره بردن از كارآمدترين ابعاد،  متناسب با كارآيي مورد انتظار و نيز تعداد پرسنل
5) زيبايي در نماي كانكس با استفاده از طرح مناسب، ‌رنگ‌هاي زیبا و همگن با محل استقرار و استفاده محصول

_

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_

در دنياي ماموت مشاوره، طراحي و امكان ساخت كانكس، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجراي دكوراسيون داخلي و بيروني شيك و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام ماموت در ايران، تداعي كننده شركتي است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانكس‌ها مي‌باشد.