اتاق‌هاي يخچالي دنياي ماموت

_

اتاق‌هاي يخچالي دنياي ماموت در سه نوع مختلف زيرصفري (با ضخامت ديواره 10 سانتي‌متر)، بالاصفري (با ضخامت ديواره 6 سانتي‌متر) و حمل بستني (پليتي با ضخامت ديواره 10 سانتي‌متر) قابل نصب بر روي تمامي تيپ‌هاي خودروهاي تجاري (وانت بار، كاميونت و كاميون) مي‌باشد.ب با توجه به تنوع خودروهاي تجاري موجود در بازار و مقاومت شاسي آن‌ها، دنياي ماموت طراحي اتاق‌هاي ايزوله متناسب با شاسي هر خودرو را در اين سال‌ها انجام داده است و مي‌تواند سفارشات مشتريان عزيز را در اسرع وقت توليد و تحويل دهد.

دنياي ماموت افتخار همكاري با شركت‌هاي بزرگ پخش در صنايع غذايي، دارويي، لبنياتي و… در سفارش‌هاي بالا را دارد.

مزاياي اتاق‌هاي يخچالي دنياي ماموت

_

بهره‌مندي از درب‌هاي عقب و كناري تمام كامپوزيتي كه علاوه بر وزن كمتر نسبت به درب‌هاي پانلي مرسوم در بازار، داراي انتقال حرارت كمتر، مقاومت بالا در برابر ضربه و آسيب‌هاي سطحي، مقاوم در برابر خوردگي در شرايط آب و هوايي مختلف و طول عمر بالاتر مي‌باشند.

تزريق فوم يكنواخت با بهره‌مندي از بروزترين ماشين آلات و تكنولوژي ساخت با دانسيته فوم ايده‌آل و بهره‌مندي از مواد اوليه ساخت كشور آلمان

استفاده از ورق آلوزينك پيشرنگ خارجي با ضخامت 5/0 ميلي‌متر داراي 150 ميكرون پوشش پلاستيسول در داخل اتاق كه علاوه بر افزايش طول عمر و ماندگاري اتاق، در برابر خراشيدگي و سايش مقاوم است. بهره‌مندي از ورق آلوزينك پيشرنگ خارجي با ضخامت 7/0 در پوشش خارجي اتاق كه اين محصول را از تمامي محصولات موجود در بازار متمايز مي‌كند.

ساختار پوشش كف از جنس فايبرگلاس كه برخلاف پوشش پانل در بازار باعث كاهش وزن و در نتيجه افزايش ظرفيت حجم بارپذيري اتاق خواهد شد.

_

كاربري‌هاي متنوع اتاق‌ ايزوله يخچالي دنياي ماموت

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_
_

مشتريان ما

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

_